Farklı Ülkelerden 15 Öğrenci TED Ailesi’nin Misafiri

Öğrencilerimiz TED Okulları Uludağ Yaz Kampındalar
8 Temmuz 2019
Kısa Dönem Yaz Kampı: Heyecan, Dostluk, Eğlence, Öğrenme…
11 Temmuz 2019
Öğrencilerimiz TED Okulları Uludağ Yaz Kampındalar
8 Temmuz 2019
Kısa Dönem Yaz Kampı: Heyecan, Dostluk, Eğlence, Öğrenme…
11 Temmuz 2019

Kdz. Ereğli Rotary Kulübü tarafından 8-20 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen Kısa Dönem Yaz Kampı, TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları ev sahipliğinde başladı. Okulumuz öğrencilerinin evlerinde yatılı olarak ağırladığı farklı ülkelerden 15 yabancı uyruklu öğrenci, Türk arkadaşlarıyla beraber kamp programına başladı.

İlk gün Okulumuzda tanışma ve oryantasyon etkinliğiyle başlayan program Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ziyaret ve kısa bir ilçe turu ile devam etti.

Kamp süresince yabancı uyruklu konuk öğrenciler ile onları evlerinde ağırlayan öğrencilerimiz, hafta içi her gün öğleden önce Okulumuz öğretmenleri tarafından yapılacak eğitsel oyun ve etkinliklere (görsel sanatlar, halk oyunları, akıl oyunları, masa tenisi, gastronomi, briç, basketbol, voleybol, müzik, jimnastik, oryantiring, İngilizce) katılacaklar. Kamp programının öğleden sonraki bölümünde ise tüm öğrenciler Yelken Kulüp’te olacaklar. Kamp boyunca doğa etkinlikleri, tekne turu, piknik gibi çeşitli organizasyonlar da gerçekleşecek.

#tedkdzereğlikoleji


Ansolon