![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/export34.jpg)
4. sınıf öğrencilerimiz, Fen Bilimleri dersinde.
22 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Adsiz-1.png)
3. sınıf öğrencilerimiz Almanca olarak kendilerini ve ailelerinitanıtıyorlar.
27 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Adsiz.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz Sanat Çalışması Atölyesinde ilk “Kara Kalem” çalışmalarını yaparak eğlenceli bir çizim macerasına başladılar. Öğrencilerimiz gözlem yeteneklerini ve göz-el koordinasyonlarını geliştirirken, “Perspektif nedir?”, “Işık – gölge çizime nasıl etki eder?” gibi bir çok soru ve yeni bilgiyle farklı bakış açıları kazandılar.
Video İçin Tıklayınız : “Kara Kalem“