![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/ILKOKULTEDSTAGE.jpg)
“TED Stage”
29 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/2.png)
OKULUMUZDA IŞIL IŞIL YENİ YIL HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR!
30 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/1.png)
YENİ YIL IŞIKLARINA MERHABA!
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 6. Sınıf Öğrencileri Görsel Sanatlar dersinde rengarenk yılbaşı ışıklarını resmettiler. Öğrencilerimiz; etrafa yayılan yılbaşı ışıklandırmalarını 2 boyutlu yüzey üzerinde tonlama yaparak göstermeye çalıştılar ve oldukça başarılı oldular. Işıl ışıl bir yıl diliyoruz çocuklar.
Video İçin Tıklayınız : “YENİ YIL IŞIKLARINA MERHABA“