![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/IMG-20210827-WA0001.jpg)
İlkokulu öğrencilerimiz, Uyum ve Destek programını tamamladılar.
27 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/7sinifUyum.png)
OKUL,SİZİNLE GÜZEL..
28 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/QR-Code_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz, uyum ve destekleme çalışmaları kapsamında planlanan İngilizce dersinde, eğitim teknolojilerinden biri olan mobil teknolojiyi- QR Kodu kullanarak bir önceki senenin konuları tekrar ettiler.
Öğrencilerimiz, sınıf içerisinde farklı noktalara yerleştirilen ‘QR’ kodlu soruları, pair-work ve group work çalışmalarıyla teknolojik cihazlar üzerinden cevaplandırdılar.
Uygulamaya yönelik ve aktif katılımı hedefleyen yabancı dil etkinliği, hem öğrencilerimizin ilgisini çekti hem de en verimli şekilde konuların tekrarı sağlandı.
#tedkdzereğlikoleji
#eğitimdeğiştirir
#tedliolmakayrıcalıktır
#ted