![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/OrtaokulKarneOnce-1.jpeg)
Ortaokulu öğrencilerimizle okul bahçemizde renkli etkinlikler
18 Haziran 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/2021_Lise-Karne-1.jpg)
9 ve 10. sınıf öğrencilerimiz karnelerini aldı
18 Haziran 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/acar2-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 8. sınıf öğrencimiz Acar DANKAZ, Sakarya’da yapılan U-14 Eskrim Türkiye Şampiyonası’nda 5. olarak bronz madalya kazanmıştır. Gurur verici başarısı için öğrencimizi tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#eğitimdeğiştirir
#tedliolmakayrıcalıktır
#ted