![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275122917_2180207405476539_5431651066663052979_n.jpg)
Öğrencimiz Asya KALAFAT TAEKWOND-DO alanında
4 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/274998961_2180447302119216_9003669513411498741_n.jpg)
‘Mesleki Gölge Projesi’
4 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/274807200_2180351142128832_1838609594937190703_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu “Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün, Hazırlık A sınıfı kodlama etkinliğinin ardından öğrencilerimizin motor gelişimini destekleyen el ve ayak oyununu oynadı. Hazırlık B sınıfı öğrencilerimiz maydonoz ekimi yaptılar. Hazırlık D sınıfı öğrencilerimiz kaktüs dikimi yaparak bakımı ve yetiştirilmesi ile ilgili bilgi sahibi oldular. MiniTED sınıfı öğrencilerimiz sevimli çim adam yapmanın mutluluğunu yaşadılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/274807200_2180351142128832_1838609594937190703_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/274983819_2180351145462165_6075289487150803530_n-1024x1024.jpg)