![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/A19.jpg)
SANAT, SPOR, KÜLTÜR İLE GEÇECEK RENGAREK BİR YILA MERHABA !
24 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/IMG-20210827-WA0001.jpg)
İlkokulu öğrencilerimiz, Uyum ve Destek programını tamamladılar.
27 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/20210824_182533-1156x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu dönemin ilk Veli Toplantısını gerçekleştirdi.Okulumuzun genel işleyişi hakkında bilgi verilmesinin ardından branş öğretmenlerinin tanıtılmasıyla devam eden toplantımız Sınıf Öğretmenlerimizin sunumlarıyla sona erdi.
#tedkdzereğlikoleji
#eğitimdeğiştirir
#tedliolmakayrıcalıktır
#ted