![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_6721.jpg)
Öğrencilerimiz sanat çalışmalarına kaldıkları yerden devam ettiler.
1 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/Ketmun-Konferans.png)
MUN (Model United Nations) Kulübü ikinci online konferansı
2 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/BeFunky-collage-1-1_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu Müdürümüz Funda MAKAS ve Zümre Başkanlarımız tarafından Anaokulu velilerimize ‘’İlkokullu Olmak’’ konulu sunum gerçekleştirildi. Pandemi önlemleri dahilinde gruplar halinde gerçekleştirilen toplantılarda, 2021-2022 eğitim öğretim yılında ilkokula adım atacak öğrencilerimizin ilkokul süreçleri anlatıldı. Velilerimiz toplantılarda ilkokul sınıf öğretmenleri ile de tanışma imkanı buldu.