![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/278580646_2221830724647540_1989838506193303486_n.jpg)
“Son Kuşlar Gitmeden Doğanın Sesi Ol” adlı öykü yarışması
28 Nisan 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/collage4-1.jpg)
“Sosyal Sorumluluk Projesi”
28 Nisan 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/collage2-4-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 9. ve 10. sınıflarımızdan oluşan iki grup öğrenci yapay zekanın bir tehlike mi yoksa geleceğimiz mi olduğuna dair İngilizce bir workshop ( çalıştay ) gerçekleştirdiler.11.sınıflardan 4 öğrencimiz de jüri olarak bu çalıştayı yönettiler. Emeği geçen tüm İngilizce öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/collage1-2-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/collage2-4-1024x1024.jpg)