![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/hızlı-okuma1_001.jpg)
Üniversite Adaylarımız İçin “Hızlı Okuma ve Anlama” Eğitimi Başladı
27 Ağustos 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/9.sınıf-ingilizce_001.jpg)
TED Ailesinin Yeni Üyelerine İngilizce Dersi
28 Ağustos 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/hazırlık-1200x480.jpg)
2019 Yükseköğretim Sınavı’nda (YKS) üniversiteye yerleşen TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi mezunlarımız, İngilizce takviye programındalar. Üniversitelerin hazırlık bölümleri için yapılacak atlama sınavı öncesi destek amacıyla düzenlenen program çerçevesindeki dersler, Okulumuz Yabancı Dil zümresi öğretmenlerimiz tarafından veriliyor.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır