![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/kk89.jpg)
1. Sınıf öğrencilerimiz iki boyut etkisi yaratarak muhteşem resimler yaptılar.
8 Haziran 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/BeFunky-collage-7_001-1.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz ile açık havada sabah sporu
9 Haziran 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/3-1-768x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz , okudukları ‘ Der Stern und die Farbe’ , 4. Sınıf öğrencilerimiz ise ‘ Mogli lernt schwimmen’ Almanca hikaye kitaplarıyla ilgili Kahoot ve mini bilgi yarışması etkinlikleri ile kelime bilgilerini pekiştirdiler.
#tedliolmakayrıcalıktır
#tedkdzereğlikoleji
#eğitimdeğiştirir
#ted