![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/IMG-20191027-WA0000.jpg)
Atamızın Huzurundaydık
27 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/balo10_001.jpg)
Cumhuriyet Balosu’nda Buluştuk
28 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/belediyespor1-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencilerimiz Can Çayır ve Tuna Çöklü, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2019-2020 sezonu Cumhuriyet Kupası’nda mücadele eden Kdz. Ereğli Belediye Spor Basketbol Takımı ile şampiyonluğa ulaştılar.
Öğrencilerimizi performanslarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.