![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/aykutbayraktar1.jpg)
Aquamarine Takımımıza Uzman Desteği
7 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/optikkodlama2_001.jpg)
Zaman Yönetimi ve Optik Kodlama Eğitimi
7 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/geridönüşüm4-640x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 7. sınıf öğrencileri İngilizce dersinde, evden getirdikleri atık materyalleri kullanarak “Give your waste a second chance” temasıyla ortaya yaratıcı ürünler çıkardılar ve bu ürünleri okul içerisinde sergilediler. Standı ziyaret eden okul arkadaşlarına hem ürünlerinin tanıtımını yaptılar, hem de gezegenimizi kurtarmak için geri dönüşümün önemi ile ilgili farkındalıklarını arttırdılar.
#tedkdzereğlikoleji