![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/anasinifi2.jpg)
Anaokulumuzda yılbaşı etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu.
3 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Adsiz2.png)
Öğrencilerimiz, 2022 yılına Merhaba dediler.
3 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Adsiz.png)
OKULUMUZ YENİ YILA HAZIIR!!
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Öğrencileri yeni yıl heyecanını okullarını süsleyerek yaşadılar. Görsel Sanatlar derslerinde hazırladıkları birbirinden etkili süsler ve dekorlarla okullarını yeni yıl ruhuyla donattılar. Teşekkürler çocuk
Video İçin Tıklayınız : “OKULUMUZ YENİ YILA HAZIIR!“