![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Akademik-Söyleşiler_Sosyal1_003.jpg)
Akademik Vizyon Söyleşileri
1 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/okuldasonbahar0.jpg)
Öğrencilerimizin Objektifinden Okulumuzda Sonbahar
1 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/bilimseferberliği2_001-1024x480.jpg)
Young Guru Academy’nin Türkiye’nin her köşesindeki ihtiyaç sahibi köy okullarına en son teknolojiyi anlatan Bilim Setleri ulaştırılmasını hedefleyen Bilim Seferberliği projesine, TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri de destek verdi. Öğrencilerimiz, Okul Aile Birliği üyeleri ile birlikte düzenledikleri kermesten elde ettikleri gelir ile projeye katkı sağladılar.
Öğrencilerimizi bu sosyal sorumluluk projesinde üstlendikleri görev nedeniyle kutluyoruz.