TED Okulları’na Özel “Parentwiser” Uygulaması

Bayrak Töreni ile Haftaya Başladık
7 Eylül 2020
Lise 1, 2 ve 3.sü Mezunlarımıza Mini Tören
7 Eylül 2020
Bayrak Töreni ile Haftaya Başladık
7 Eylül 2020
Lise 1, 2 ve 3.sü Mezunlarımıza Mini Tören
7 Eylül 2020

Değerli Velilerimiz;

Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür BOLAT ve ekibi tarafından iki yıllık bir süreçte Parentwiser Uygulaması geliştirilmiştir. Parentwiser, kişiye özgü mobil çocuk yetiştirme rehberidir. Ailelerin yaşadığı sorunlara yanıtlar sunan, onların ebeveyn olarak gelişmelerine katkı sağlayan ve bilimsel anketler aracılığıyla kendilerini ve çocuklarını tanımalarına olanak sağlayan mobil bir uygulamadır. Parentwiser, videolar, makaleler ve anketlerden oluşmaktadır.

Parentwiser, 3–18 yaş arasında çocuğu olan velilere hitap etmektedir. Her veli çocuğunun yaşını ve cinsiyetini sisteme girdiğinde çocuğu ile ilgili sorunlara yanıt bulabilecektir.

Parentwiser, güvenilir ve bilimsel bilgiyi hızlı bir şekilde sunan mobil bir uygulamadır. Aileler bu uygulama ile 7 gün 24 saat, her istediklerinde sorularına yanıt bulabilir.

Söz konusu ürünün kullanımına -bir ayrıcalık olarak- ilk önce TED Okullarında başlanılacak ve uygulama uzun süre diğer okulların kullanımına açılmayacaktır.

Uygulamanın geliştiricisi olan Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür BOLAT’ın Interaktif Mektubuna Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üyelik İşlemleri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ

Ayrıntılı Bilgi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ

#tedkdzereğlikoleji


Ansolon