![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/02/2DönemAcılış14.jpg)
TED İle Aydınlanan Bir Gelecek İçin Ders Zili Coşkuyla Çaldı.
5 Şubat 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/02/1SınıflarYemek1.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji 1. Sınıflar İle “Kendin Yap, Kendin Ye” Etkinliği
8 Şubat 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/02/5SınıfEtkinlik5-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji , 5.sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersimizde ‘illnesses’ hastalıklar kelimelerini öğrendik. Sağlık durumlarıyla ilgili kendilerini ifade etme becerilerini kazanan öğrencilerimiz, grup içi diyalog etkinliği ile öğrendikleri kelimeleri eğlenceli bir şekilde pekiştirdiler.