![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20220419_101236.jpg)
TED Sports Challenge Turnuvası Futbol
20 Nisan 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/LISE-ODUL.jpg)
Münazara Turnuvası.
20 Nisan 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20220419_140541_1-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimizin katıldığı 23 Nisan’a özel düzenlenen TED Sports Challenge Turnuvaları “Voleybol” ile devam ediyor. Öğrencilerimiz 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşıyor.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video İçin Tıklayınız : “TED Sports Challenge“