![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/BeFunky-collage-lise1-1_001.jpg)
9 ve 10. Sınıf öğrencilerimizden desenlerden sanat eserleri
23 Şubat 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/BedenEgitimiDevam.png)
BEDEN EĞİTİMİ DERSLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
23 Şubat 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/20210129_130826_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 6.sınıf öğrencilerimiz, Sosyal Bilgiler dersinde Türkiye’nin coğrafi konumunu öğrendiler. Ülkemizin Dünya üzerinde bulunduğu koordinatları zihinlerinde somutlaştırabilmek için “Matematik Konumumu Görüyorum” adlı etkinlikle hem eğlendiler hem de bilgilerini pekiştirdiler. Türkiye’nin paralel ve meridyenlerini, matematik konumunu kartonlara çizen öğrencilerimiz, derslerinde öğrendikleri bilgileri hazırladıkları materyallerle özgün bir çalışmaya dönüştürdüler.