![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Adsiz-1.png)
3. sınıf öğrencilerimiz Almanca olarak kendilerini ve ailelerinitanıtıyorlar.
27 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/270245627_2132154390281841_3814294220335623657_n.jpg)
“Geleneksel Yeni Yıl Konseri’’
29 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/270307652_2130916510405629_4715351601663965473_n-1200x480.jpg)
YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ İL BİRİNCİSİ !2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları bünyesinde gerçekleştirilen Yıldız Erkekler Basketbol müsabakalarında TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol takımımız İbrahim Fikri Anıl Ortaokulunu 42-28 yenerek İL 1.’si olmuştur. Gurur dolu başarıları için öğrencilerimizi ve beden eğitimi öğretmenimiz Kaan DİNÇER’i kutlar; öğrencilerimizin ve öğretmenimizin başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted