![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-31-at-15.39.31.jpeg)
5. sınıf öğrencilerimiz, PDR Birimimizin hazırladığı denge oyununu oynayarak keyifli vakit geçirdiler.
31 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/BeFunky-collage-9_001.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz ile eğlenceli ve eğitici güzel bir haftaya merhaba dedik.
1 Eylül 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/1630397558207.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz fen bilimleri derslerinde, Uyum- Destek Programı kapsamında 6.sınıfta işledikleri “direnç” konusunu tekrar edip laboratuvar etkinlikleri ile çalışmalarını desteklediler. Bilim okur-yazarı olarak yetişen bireylerin, günlük yaşamda karşılaştıkları sorunların çözümünde bilimsel yöntem ve teknikleri kullanmasını hedef edinen öğrencilerimiz, fen bilimleri dersinde edindikleri bilgileri yaşayarak öğreniyor.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted