![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/NasuhMahrukiSeminer-3_001.jpg)
Nasuh Mahruki’yi Ağırladık
23 Şubat 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/ElifKANCA.jpg)
Öğrencimiz, İl Üçüncüsü Oldu
26 Şubat 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/ÖdülÖğrenci-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencileri, 20-21 Şubat 2019 tarihlerinde Zonguldak’ta düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı Liselerarası Bilgi Yarışması’nda il üçüncülüğünü elde ettiler.
11-A sınıfı öğrencilerimiz Şevval Kazokoğlu, Doğa Tombuloğlu ve Ege Yiğit Erbil’i takım halinde katıldıkları bilgi yarışmasında elde ettikleri dereceden dolayı kutluyoruz.