![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/4da5d89c-8969-47c0-aebd-7929cc5fa6ae.jpg)
Öğrencimiz 7 yaş grubu Satranç Turnuvasında Zonguldak il 2.si.
17 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/YKS-oduller.jpg)
YKS-2021 Türkiye Derecelerimiz Ödüllendirildi!
19 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-16-at-20.53.03-1-815x480.jpeg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 8. ve 12. Sınıf öğrencilerimizle bugün okulumuzda buluştuk. Öğrencilerimiz TED Hazır Bulunuşluk Sınavına katıldılar.Eksiklerini görmek ve o eksikler üzerinden çalışmalara hız kazandırmak adına yapılan sınavı başarıyla tamamladılar.Sevgili öğrencilerimize yıl boyu mutluluk, sağlık ve başarı dileriz.
.
#tedkdzereğlikoleji
#eğitimdeğiştirir
#tedliolmakayrıcalıktır
#ted