![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/YKS-oduller.jpg)
YKS-2021 Türkiye Derecelerimiz Ödüllendirildi!
19 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/06.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Kuralar Çekildi, Sınıflar Şenlendi !
21 Ağustos 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/Ortaokul-Nakil-Foto-816x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu/Ortaokulu olarak, 17.08.2021 Salı günü itibariyle, okulumuza yeni adım atan nakil öğrencilerimizin İngilizce ve Almanca yabancı dil beceri ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla nakil kursu çalışmalarımız başlamıştır. İngilizce – Almanca yabancı dil nakil kursumuz, yabancı dil öğretmenlerimizin yoğun desteği ile sene içerisinde de devam edecektir. Öğrencilerimize hoşgeldiniz der, başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#eğitimdeğiştirir
#tedliolmakayrıcalıktır
#ted