TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı 1977 Yılı Mezunlarımızın 40. Yıl Buluşması

5. Sınıf Öğrencilerinin Read And Share Projesi
4 Mayıs 2017
4. Geleneksel Bilime Yolculuk Laboratuvar Etkinliği
8 Mayıs 2017
5. Sınıf Öğrencilerinin Read And Share Projesi
4 Mayıs 2017
4. Geleneksel Bilime Yolculuk Laboratuvar Etkinliği
8 Mayıs 2017

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı 1977 yılı mezunları 5 Mayıs 2017 Cumartesi Günü mezuniyetlerinin 40.yılında bir araya gelerek okullarını ziyaret ettiler.

Türkiye’nin farklı yerlerinden ve yurt dışından bu güzel gün için bir araya gelen mezunlarımız eski günlerdeki gibi derslere girerek, öğrencilik yıllarına geri döndüler. Büyük bir çoğunluğunun katılımıyla gerçekleşen buluşmada, mezunlarımız okul bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirerek bu mutlu günü güzel anılarına kaydettiler.

1977 Mezunu Olan 27 Öğrencimiz:
Yasemin Kılıç Özer, Haşim Aydın, Ayda Laçin, Özden Alper, Hülya Yoluklar, Figen Pekkand, Nedret Demirel, Atilla Teberoğlu, İlknur Katrancıgil, Saffet Özen, Yasemin Su, Hüseyin Çimenoğlu, Barbaros Tabak, Tuğser Arabacıoğlu, Kenan Bozkurt, Mine Yağlı, Murat Yetkin, Hakan Akıncıbay, Necdet Kantarcıgil, Bora Rojay, Nezih Manavoğlu, Murat Manavoğlu, Murat Bargan, Zeki Aköz, Gönül Oğuz ( Acar )

40.yıllarında okulumuzu ziyaret etmeleri bizlere onur ve gurur verdi. Ayrıca kurumumuzun köklü tarihinin siz değerli mezunlarımız ile her geçen gün büyüyerek devam etmesinden kıvanç duyuyoruz.

İyi ki varsınız, TED sizlerle güzel.   


Ansolon