![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/b00150e7-ba9c-4565-a967-572853f03f70.jpg)
11.Sınıflar Online Bireysel Veli Toplantılarımız Tamamlandı!
11 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/Minimini1lerokuyor.png)
MİNİ MİNİ 1 ‘LER ARTIK OKUYOR!!!
11 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/TEDStage_Ilkokul.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Müzik Bölümü tarafından organize edilen TED Stage İlkokul etkinliğine bu hafta, 4-C sınıfından İzem GİRAY,3-C sınıfından Mert Ege COŞKUN ve 4-B sınıfından Derin ÖZEN’in piyano performanslarıyla konuk oldular. Öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Video için TIKLAYINIZ.